Ja Yeti Piast !

ROCA Piast


#1 2008-11-03 22:58:21

insaro

Zawodnik !

Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 37
Punktów :   

SALA Z TEPSY

moze tu bedzie ok, najnowsze wiesci z tepsy:

- sali narazie nie bedzie bo tepsie nie podoba sie podpisywanie umow na 2 miesiace ( hala posiru podpisuje jedynie do konca roku umowy )
- od nowego roku najprawdopodobniej dostaniemy korzystniejsza godzine grania i moze 1,5godz. czasu.

takze prosze uzbroic sie w cierpliwosc i przemyslec zdanie ponizej:

MOZNABY wynajac sobie samemu sale tzn np w poniedzialki bysmy grali na jakiejs sali ale wtedy konieczne byloby zrzucanie sie na oplacenie tej sali. mysle ze godzina w regionie na sredniej sali wyjdzie nas max 40zl wiec na tydzien i poltora godz grania to jest 60zl. na miesiac wychodzi 240zl za sale 240/9 = ok 30zl na lebka... duzo i malo zarazem wiec trzeba sie zastanowic czy warto na te 2 mies sie szarpac...

a pozatym licze na zwrocik zainwestowanej kasiury w druzyne ;-) - tu apel do tych co jeszcze nie placili nic ;p

Offline

 

#2 2008-11-03 23:02:22

qki

Administrator

1694599
Skąd: Pszczyna
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: SALA Z TEPSY

insaro napisał:

a pozatym licze na zwrocik zainwestowanej kasiury w druzyne ;-) - tu apel do tych co jeszcze nie placili nic ;p

a ja takze wylozylem spora kaske, jak na mnie (140zł brutto)... A pieniedzy nie zarabiam Ja tylko biedny student jestem

a co do tepsy do mozemy jeszcze jutro na siłce pogadac jak co.


¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!
A triunfar en buena lid,
defendiendo tu color
¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.djsoul.pun.pl www.oneokrock.pun.pl www.lordaeronguild.pun.pl www.gdynia1dlo.pun.pl www.dopalaczeplclannwliarka.pun.pl