#1 2009-02-01 11:53:49

Marcin Górski

Ławka rezerwowych

Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 17
Punktów :   

White Team

ROCA PIAST - White Team 07.02.2009r. godz.13:00 ! więc zbiórka pewnie koło 12, najważniejszy mecz rundy zasadniczej, mam nadzieje że będzie pełna mobilizacja, a wszyscy zagrają tak jak potrafią najlepiej, pora nie tak wczesna więc wszyscy się wyśpią, a dzień wcześniej pomyślą o tym ze mamy mecz i nie poimprezują za bardzo. A jeśli wygramy to można się pobawić po meczu, a jak będzie taka zabawa smakowac...

W tym meczu wszystko zależy jak zmobilizują się na nas drużyna White, bo my wyjdziemy maksymalnie zmobilizowani (ja już dziś myślę o tym meczu). Zalezy też od składu w jakim White wyjdzie na boisko. Mimo wszystko uważam że jeśli zagramy dobrze, to mamy szansę na zwycięstwo.

Pozdrawiam!

Offline

 

#2 2009-02-02 08:20:27

qki

Administrator

1694599
Skąd: Pszczyna
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: White Team

Marcin Górski napisał:

my wyjdziemy maksymalnie zmobilizowani (ja już dziś myślę o tym meczu)

Potwierdzam. Ja także już dzisiaj czuje przypływ siatkarskiej energii, i też uważam że jeśli zmobilizujemy się i zagramy swoje to jesteśmy w stanie wygrać ! A co do kalkulacji, czy trzeba wygrać i z kim żeby na kogoś tam nie trafić to uważam to za czystą głupotę. Bo jeśli chcemy wygrać PALS (A CHCEMY !) to nie ma co kalkulować. Wychodzimy na boisko i gramy ! O zwycięstwo ! Zawsze !

Do boju ROCA PIAST !


¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!
A triunfar en buena lid,
defendiendo tu color
¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deepika.pun.pl www.gildiastorm.pun.pl www.jpog-center.pun.pl www.navia-ots.pun.pl www.gabrysrydzak.pun.pl