#1 2008-11-26 21:37:34

qki

Administrator

1694599
Skąd: Pszczyna
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Selekcjoner kadry

Jakie sa wasze typy? Kto wg was powinien zostac wybrany selekcjonerem kadry siatkarzy i siatkarek?


Zaczne moze od kobiet. Z jednej strony chcialbym aby trenerem zostal Polak, poniewaz jednak praca z kobietami rozni sie od pracy z mezczyznami (kwestia mentalna). Proponuje wiec Jerzego Matlaka. Wbrew pozorom dziewczyny bardzo cenia sobie prace z tym szkoleniowcem (mimo jego porywczego charakteru). W polskiej siatkowce klubowej zdobył juz wszystko (i to wiele razy). Kiedys byl juz trenerem kadry, lecz mysle ze aktualnie jest chyba najlepszym kandydatem na trenera. Niestety widze ze PZPS promuje na trenera kadry Alojzego Świderka... Mysle ze to nie jest zbyt dobry pomysl poniewaz za czasow Niemczyka byl on juz drugim trenerem żeńskiej kadry i ponoc dziewczyny nie cenily sobie jego pracy zbyt dobrze...  Jest jeszcze druga opcja - trener, a raczej 'pani trener' z zagranicy Tutaj widze tylko jedna kandydatke - "Jenny" Lang Ping ! Jako zawodniczka byla idolem Chinskiej siatkowki, a jako trener tez osiagnela co nieco. Srebrny medal z reprezentacja Chin oraz USA na IO, odpowiednio - Atlanta i Pekin (swoja droga ciekawy zbieg okolicznosci - w USA medal z Chinami, a w Chinach z USA ). Odrzuciła nowa propozycje kontaktu od Amerykanow, wiec moze w Polsce sprobuje... Aczkolwiek bedzie ciezko. Bardzo dobrze jej prace cenila sobie takze Gośka Glinka. Reasumujac mysle jednak ze trenerem zostanie Polak (mam nadzieje ze bedzie to Jerzy Matlak !).


A co do mezczyzn... Tu sprawa zaczyna sie komplikowac bo kandydatur jest wiele: McCutcheon, Castellani, De Giorgi, Uriarte, Totolo, Sidielnikow, Wagner... W sumie jeszcze nie wiadomo jak ta lista bedzie wygladac poniewaz kandydatury mozna zglaszac do konca listopada. Nie wiadomo tez czy Sidielnikow wystarduje poniewaz objal juz funkcje trenera w Metallurgu... A mowil ze tak kocha Polske i chce ja trenowac. Dziwna decyzja. Osobiscie chcialbym zeby trenerem zostal Radek Panas,ale wiem ze na chwile obecna to raczej niemozliwe. Pewnie nawet nie zglosi sie do konkursu. Nie podoba mi sie takze ze w zarządzie ludzi ktorzy maja wybrac trenera znajduje sie Piechocki i Popko. Gołym okiem widac ze trenerem zostanie chyba Castellani... Chociaz po ostatnich wynikach Skry moze byc roznie (ale przeciez Skra jest kontuzjowana!-stad porazki). W sumie u facetow nie musi byc trenera - Polaka. Do facetow nie trzeba az tak trenera-psychologa jak u kobiet. Chcialbym zobaczyc jak pracowałby u nas Nowozelandczyk... Ale to chyba nie czas na eksperymenty. PZPS chce natychmiastowego efektu. A że mamy kase na trenera, i warunki tez. Wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze. Bo mamy w czym wybierac... Kazdy chce u nas pracowac - nigdzie nie ma takich warunkow jak u nas


a co wy o tym wszystkim myslicie?


¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!
A triunfar en buena lid,
defendiendo tu color
¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!

Offline

 

#2 2008-11-26 22:59:36

insaro

Zawodnik !

Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 37
Punktów :   

Re: Selekcjoner kadry

a ja tych Panow nie znam :Dcja tu tylko gram

Offline

 

#3 2009-01-18 12:21:45

qki

Administrator

1694599
Skąd: Pszczyna
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Selekcjoner kadry

No i mamy nowych trenerów

Wedle mojego życzenia trenerem kobiet został Jerzy Matlak (i całe szczęście!), a reprezentacji mężczyzn Daniel Castellani. Myślę, że ten wybór będzie procentował na przyszłość. Do boju Polsko !


¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!
A triunfar en buena lid,
defendiendo tu color
¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!

Offline

 

#4 2009-01-18 13:30:25

insaro

Zawodnik !

Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 37
Punktów :   

Re: Selekcjoner kadry

zobaczymy co tam podzialaja ;-)

Offline

 

#5 2009-01-19 13:59:27

mat

Moderator

820120
Skąd: Pszczyna (ROCA Piast)
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 57
Punktów :   
WWW

Re: Selekcjoner kadry

nie zgadzam się z wyborem trenera kadry siatkarzy mam lepszego kandydata.


ARSENAL LONDYN FOOTBALL CLUB - VICTORIA CONCORDIA CRESCIT!
Ja Yeti Piast i**** !

Offline

 

#6 2009-01-19 17:10:39

insaro

Zawodnik !

Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 37
Punktów :   

Re: Selekcjoner kadry

ta pewnie siebie

Offline

 

#7 2009-01-19 19:52:42

qki

Administrator

1694599
Skąd: Pszczyna
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Selekcjoner kadry

Mateusz mówi o takim jednym trenerze, ale to nieładnie obrażać ludzi i w ogóle, więc nie przytoczymy jego imienia i nazwiska


¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!
A triunfar en buena lid,
defendiendo tu color
¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!

Offline

 

#8 2009-01-20 14:34:16

mat

Moderator

820120
Skąd: Pszczyna (ROCA Piast)
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 57
Punktów :   
WWW

Re: Selekcjoner kadry

skąd Ty Łukasz znasz mój typ? dobra, wiem skąd go znasz. ale powiedz, że byłby dobry! nowe metody szkoleniowe mogłyby procentować


ARSENAL LONDYN FOOTBALL CLUB - VICTORIA CONCORDIA CRESCIT!
Ja Yeti Piast i**** !

Offline

 

#9 2009-01-20 16:21:39

qki

Administrator

1694599
Skąd: Pszczyna
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Selekcjoner kadry

offffffffftop ! Proszę o rzetelne opinie na temat nowych selekcjonerów


¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!
A triunfar en buena lid,
defendiendo tu color
¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.big-b.pun.pl www.dglteam.pun.pl www.tozkielce.pun.pl www.fazanacodzien.pun.pl www.wwssepedagogika0910.pun.pl